Serena Tur ile Emo Fuarı

 

Günümüz koşularında ekonomi piyasası alabildiğine mükemmel bir şekilde gelişme göstermekte ve bu piyasada çalışan ve emek veren şirketler, firmalar ve herhangi bir şekilde buradan geçimini sağlayan kurumlar kendilerini bir şekilde tanıtma ve reklâmlarını güzel bir şekilde yaparak bu inanılmaz savaşın olduğu ekonomi piyasasında kendilerine kolayca yer bulabilmelidirler. İşte bu organizasyonlara ve fuarlara Turlar organize eden en önemli şirketlerden olan Serena şirketi bugün tüm Türkiye çağında ve dünyada göz dolduran birçok fuar’lara Paket Turlar organizasyonunu gerçekleştirerek her platformda kendisine yer bulmaktadır. En önemli özelliklerinden biri de ilk olarak güvenilir ve alanında uzman ve profesyonel bir ekiple yollarına devam etmeleri ve bu işe ciddi manada emeklerini alın terlerini dökerek yapmalarıdır. Bizlerinde küçük veya büyük firmalar olarak işlerimizi yola koymak reklâmımızı iyi bir şekilde yapmak için yapmamız gereken en önemli şeyler biride bu fuarlarda en ön saflarda kendimize yer bulabilmektir. İşte bu gibi büyük fuar organizasyonları firmalarıyla beraber iş yapan şirketler uzun vadede gelir oranlarını artırmış ve ekonomi piyasasında söz sahibi olmuşlardır. En son düzenlenecek olan Milano Makine Metal İşleme Fuarında Serena şirketi biz buradayız diyen bir şirket olarak sizlere de bu imkânları sunmak için her daim hazır ve nazır olacaktır.

Ayrıca Emo Fuarına En Ucuz Uçak Bileti isteklerinizi de bizlere 0850 333 0 848 den iletebilirsiniz.

Bugün ve geçmişten beri sürdürdükleri faaliyetler ve düzenledikleri fuar organizasyonları sayesinde bugün ülke çapında söz sahibi olan Serena fuar organizasyon şirketi en yakın tarihte Ekim 2015 tarihinde, EMO fuarı Ekim 2015 Milano Makine Metal İşleme Fuarına Paket Turlar düzenleyecek ve yılların deneyimini ve birikimini profesyonel bir biçimde, alanında son derece uzman ve bilirkişi olan destek ve hazırlama ekibiyle gayet başarılı bir biçimde sürdürecek. Yıllardır insanların küçük veya büyük firmaları var ve bu şirketler tüm ülke çerçevesine yayılma ve büyüme aynı zamanda da dünya çapında ekonomi piyasasını belirlemeyi isteyen şirketler oldukları için reklâmlarını ve piyasalarını iyi bir şekilde yapmaları gerekmektedir. Yoksa bu piyasada tutunabilmeleri imkânsız gibi bir şey olacaktır. Evet, gelelim Milano Makine Metal İşleme Fuarı’nın düzenlenme ve plan program aşamasına, sizlere aklınızda güzel bir örnek olarak yer edindirecek, fuar organizasyonlarıyla alakalı güzel bir edim akıllarında yer alacaktır. İşte belirlenmiş olan Milano Ekim 2015 fuar organizasyon Tur planı;

 

05 Ekim 2015

                                                                     1.Gün

Sabiha Gökçen havalimanından  THY ile Saat 13.00’de Milano’ya hareket. Milano varış. Saati:15.00 Ardından otele yerleşme. Serbest zaman ve geceleme. Sabiha Gökçen havalimanından  THY ile Saat 13.00’de Milano’ya hareket. Milano varış. Saati: 15.00 Ardından otele yerleşme. Serbest zaman ve geceleme.

2.Gün

06 Ekim 2015

Sabah kahvaltısının ardından, Milano Ticaret ataşeliğimizde bilgilendirme toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Ardından fuar alanına hareket edilecektir. Akşama kadar fuar alanını gezdikten sonra Akşam serbest zaman ve geceleme.

  1. Gün

07 Ekim 2015

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket edilecektir. Akşama kadar fuar alanında ikili iş görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından otele transfer ve geceleme.

  1. Gün

08 Ekim 2015

Sabah kahvaltının ardından, Amafond Metal birliği ile görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Fuar alanına hareket edilecektir. Akşama kadar fuar ziyaretlerimizi gerçekleştirdikten sonra serbest zaman verilecektir.

  1. Gün

09 Ekim 2015

Kahvaltının ardından saat 11.00’de otelimizden havalimanına hareket. Saat 13.30 uçağı ile İstanbul’a hareket.

 

Şuan için internet üzerinden yayınlanan ve belirlenen EMO fuarı Ekim 2015 Milano Makine Metal İşleme Fuarı bu şekilde organize edilmiş ve tüm firma şirketleri bunun gibi dev bir organizasyonda görmek Serena şirketinin yegâne arzusudur.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*