2015 EMO FUARI BULUŞMASI

emo_milano_2015

 

Emo Fuarı, 2015 yılı Ekim ayında düzenlenecek olan Makine Metal İşletme ve Teknoloji Fuar organizasyonda Milano’da güçlü kusursuz donanımıyla düzenleyerek, ülke ekonomisin uluslar arası ticaret faaliyetinin tanınmasına öncülük etmektedir. Dünyanın en büyük fuarının gerçekleşmesini sağlayan Emo Fuarcılık, çeşitli ülkelerden katılımın gerçekleşeceği üretim uzananlarını bir araya getirmektedir. Verimlilik ile çevresel etkenler dışında üretim maliyetinde yaşanılan sorunların aydınlanmasında çözüm noktalarının elde edilerek, Türkiye’nin bir adım önde uluslar arası yer alması adına sektöründe yer alan firmalara olanak sağlamaktadır. Bulundukları noktayı korumak adına şirketlerinin uluslar arası küresel pazarda yerini alarak, aranılan firma haline gelerek lider vasfının taşınmasında şirket yöneticilerin amaçlarına yönelik fuarda yer almalarını sağlanılmaktadır.

Dünya çapında makine tüketiminin artmasına karşın, üretimin ihraç edildiği noktada yeni iş ortaklarının kurulma ihtiyaçlarının cevap bulmasına bu fuar kusursuz imkânları elde etme şansını sunmaktadır. Makine tüketiminin oran olarak %70 oranını bulması sonucunda üretimin yarıdan fazlasının ihraç edilmesi karşısında iş ortaklarının mecburi edinilmesi noktasında Emo Fuarcılık, 2 yılda bir organizasyonlarını oluşturarak her defasında Türkiye’nin yeni soluklar elde ederek gelişmesine ve verim kazancını arttırmasında katkı sağlamaktadır. 2013 yılında düzenlenen NEXT adı altında Yeni Nesil Üretim Sistemleri makine sektöründe imalat ve sanayide geleceğin yol haritasını sunarak, üretim gücünün artırılmasına maksimum getiri sağlamıştır. Bu fuarın sonucunda ise çok sayıda yeni iş anlaşmaları elde edilmiştir. Emo fuarı Ekim 2015 yılında daha büyük bir oranda katılımın hedeflenmesi neticesinde sonucunda daha yüksek oranlarda yeni iş anlaşmalarının yer alması hedeflenmektedir. 120000 yerli ve 15000’ün üzerinde bir rakamla yabancı sektöründe profesyonelin ağırlanması söz konusu olup, 270000 m2’lik alanda Fuar Emo Fuarcılık tarafından organize edilecektir.  Fuarda Almanya ile ABD dışında Rusya ile Çin ve Fransa ile İngiltere ülkeleri gibi makine üretiminde dünya çapında lider ülkelerin ağırlanacağı fuarda yaklaşık olarak, 1500 firma ürünlerini sergileme olanağını elde edecektir.  Teknolojinin tüm yeniliklerini, kesme ve şekillendirme makineleri ile hassas ölçüm aletleri, bilgisayar teknolojileri dışında, endüstriyel elektronik malzemeleri ile aksesuarları temel imalat teknolojilerine yönelik zengin bir çatı altında fuar sunacaktır. İmalat konusunda belirlenen çizgede tasarım, imalat dışında satış faaliyetlerinden en az 2’ si olmak kaydıyla firmalar bu kusursuz oluşturulan fuara katılma şansını elde edebilmektedir. Her sektörden ziyaretçilerin yer aldığı fuarda imalat alanında da ziyaretçiler fuarda yer alabilmektedir. 2015 Milano fuarına katılımcılar Ekonomi Bakanlığı bireysel katılım teşviklerinden yararlanarak katımlılarını gerçekleştirebilecektir. Fuarın baz aldığı ürünler ve teknolojiler, tezgâh servis ekipmanları, otomatik depolama sistemleri ile yağlama ekipmanları ve atık değerlendirme ekipmanları fuarda yer alacaktır. Bunun dışında imalat ve proses otomasyonu ile robotiks ve montaj ekipmanlarda fuarda sergilenecek olan cihazlar arasında yer almaktadır. Cad/cam uygulamaları, büyük bir ilgi gören hidrolik pnömatik komponentler, kesici ve form verici takımlar ile yüzey teknoloji bakımları da sergilenecek olan ürünler arasında yer almaktadır.

Emo Fuarı Ekim 2015 bu kapsamlı fuarın hatalardan uzak, kusursuzluğu mükemmel niteliğinde sunulmasını sağlayan bir sistemle Türkiye’nin görkemli bir fuarı temsil etmesini sağlamaktadır. Kamunun ve ülke çıkarlarının elde edilmesinde, üretimin artmasında, ülkenin teknolojik kalkınmasında gerekli olan tüm girişim ve etkinliklerde yer almasını sağlayan güçlü organizasyonlardan biri olan Milano CNC Makineleri ve Teknolojileri Fuarı dünya çapında bir platform sunmaktadır. Yüksek getirileri sunan güçlü bir geleceğe yatırım sağlamak amaçlı kusursuz bu fuar hizmeti Emo Fuarcılık organizesiyle sunulmaktadır.

 

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*